Strona główna

wycieczki-po-warszawie

Wycieczki po Warszawie

Zapraszam na tematyczne wycieczki po Warszawie, aby każdy odwiedzający stolicę Polski mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Zobacz

wycieczki-wielodniowe

Wycieczki wielodniowe

Zapraszamy na wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły, w czasie których zwiedzimy najciekawsze polskie parki narodowe i zabytki, miejsca Pamięci Narodowej, ciekawe miejsca głównych miast Polski, przybliżymy różne wyznania, pokażemy Polskę, jakiej nie znacie.

Zobacz

wycieczki-jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

Atrakcyjne wycieczki jednodniowe regionalne, krajowe. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: muzea, pałace, jaskinie, góry, zamki itp.

Zobacz

wycieczki-dla-seniorow

Wycieczki dla seniorów

Oferujemy bezpieczne i sprawdzone wycieczki dla seniorów. Zapewniamy odpowiednią tematykę wycieczki, spokój i bezpieczeństwo wyjazdów.

Zobacz

 

Witamy

Działamy od 1992 roku. Początkowo jako Biuro Podróży i Turystyki otwockiego oddziału PTTK. Samodzielną działalność prowadzimy od 1 czerwca 2005 r. Organizujemy m.in: Wycieczki krajoznawcze jednodniowe i wielodniowe w atrakcyjne rejony Polski i krajów sąsiadujących, wycieczki po Warszawie – turystyczne lekcje historyczne, poznawcze, tematyczne, na zadany temat, wyjazdy integracyjne. Świadczymy usługi pilotarskie i przewodnickie po Polsce, a także   po Warszawie i okolicach.

Wycieczki - Agencja turystyczna Kudlicki

O mnie.

Jestem licencjonowanym przewodnikiem tyrystycznym po Polsce i Warszawie, pilotem wycieczek po Polsce i krajach sąsiadujacych.  Zapraszam do korzystania z moich usług i obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby wyjazdy i wycieczki ze mną były przyjemnością, abyście wracali bogatsi w miłe doznania z bagażem niezapomnianych wrażeń. Potrafię profesjonalnie doradzić w dokonaniu właściwego wyboru programu wycieczki tak,  aby każdy klient był zadowolony. Korzystamy z usług licencjonowanych pilotów i przewodnków. Korzystamy z sieci sprawdzonych hoteli,  pensjonatów i domów wczasowych.  Programy naszych wycieczek zgodne są z programami szkół odpowiednich dla wieku uczestników. Korzystamy z bazy licencjonowanych, sprawdzonych przewoźników.