Strona główna

wycieczki-po-warszawie

Wycieczki po Warszawie

Zapraszam na tematyczne wycieczki po Warszawie, aby każdy odwiedzający stolicę Polski mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.
Zobacz

wycieczki-wielodniowe

Wycieczki wielodniowe

Zapraszamy na wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły,  pokażemy Polskę, jakiej nie znacie.
Zobacz

wycieczki-jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

Atrakcyjne wycieczki jednodniowe regionalne, krajowe. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: muzea, pałace, jaskinie, góry, zamki itp.
Zobacz

wycieczki-dla-seniorow

Wycieczki dla seniorów

Oferujemy bezpieczne i sprawdzone wycieczki dla seniorów. Zapewniamy odpowiednią tematykę wycieczki, spokój i bezpieczeństwo wyjazdów.
Zobacz

Wycieczki - Agencja turystyczna Kudlicki

O mnie

Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po Polsce i miejskim po Warszawie, pilotem wycieczek po Polsce i krajach sąsiadujących, Instruktorem Przewodnictwa PTTK.  Zapraszam do korzystania z moich usług i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby wyjazdy i wycieczki ze mną były przyjemnością, abyście wracali bogatsi w miłe doznania z bagażem niezapomnianych wrażeń. Potrafię profesjonalnie doradzić w dokonaniu właściwego wyboru programu wycieczki tak,  aby każdy klient był zadowolony. Zostałem odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, medalem ZA ZASŁUGI DLA TURYSTYKI oraz medalem -tytułem honorowym NAUCZYCIEL KRAJU OJCZYSTEGO.