Park Linowy. Sprawdź się

Rodzaj wycieczki: Wycieczka jednodniowa

Ilość dni: 1

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa 1-3, Szkoła podstawowa 4-6, Gimnazjum, Liceum, Dorośli

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób
70,zł 60,zł 55,zł

Opis wycieczki

Park linowy.

            Z opisu firmy: Nauka przez zabawę.
Szczególnie dużo uwagi przywiązujemy do rozwoju fizycznego dzieci. Już od najmłodszych lat chcemy uczyć, jak ważne w życiu jest zdrowie i dobre samopoczucie oraz respektowanie środowiska.

            Filozofia  firmy sięga korzeniami do łacińskiej maksymy Veni-Vidi-Vici (Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem). Poprzez proponowane rozrywki sportowe chce dać każdemu możliwość zmierzenia się z samym sobą. Proste stwierdzenie „Udało mi się. Dałam, dałem radę” przynosi ogromnie dużo satysfakcji bez względu na wiek czy kondycję fizyczną Przyjemność stanowi już samo pokonywanie przeszkód, uczenie się koncentracji, opanowania, czyli samopoznanie. Wszystkie trasy posiadają homologację, są sprawdzane pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi. „Wychodząc z założenia, że bezpieczeństwo naszych gości nie ma ceny, dajemy Państwu do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, zapewniamy sprawdzone rozwiązania”.

Organizator wycieczki zapewnia transport autokarem klasy turystycznej, opiekę pilota na całej trasie. W cenie zawarty jest podatek VAT.

Trasa ekstremalna, dopłata 15,zł/os