Podlasie

Rodzaj wycieczki: Wycieczka wielodniowa

Ilość dni: 3

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa klasy 4-6, Szkoła podstawowa klasy 7-8, Liceum, Dorośli, Seniorzy

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób

Opis wycieczki

Ramowy program wycieczki na Podlasie 10-12.05.2023r.
Dzień pierwszy
Odjazd autokaru o godzinie 8.00. Przejazd na trasie, ze zwiedzaniem: Liw – Sokołów Podlaski – Bialystok – Supraśl. Spacer po Liwie, Sokołów Podlaski – miejsce stracenia generała Powstania Styczniowego, ks. Stanisława Brzóski, spacer po Białymstoku z przewodnikiem miejscowym, Koszt przewodnika 350,-zł,Możliwe jest zwiedzenie Muzeum Pamięci Sybiru ( grupa po 25 osób, 2 przewodników, koszt 230,-x2 = 460,-zł/brutto plus bilet wstępu 20,-zł/os.
Przejazd do Supraśla, nocleg i obiadokolacja w Supraślu.
Dzień drugi.
Po śniadaniu zwiedzanie Muzeum Ikon w Supraślu, bilet ulgowy 10,-zł, przejazd na cmentarz powstańczy z 1863 roku w Kopnej Górze i Arboretum zachwycającego różnorodnością roślin, spacer po rezerwacie Silvarium, przejazd do Sokółki, sanktuarium, film, przejazd do Krynek, meczetu w Bohonikach (100,-zł/autokar) i meczetu w Kruszynianach, 200,-zł/autokar), powrót do Supraśla. Spacer po mieście, obiadokolacja i nocleg.
Dzień trzeci
Po śniadaniu przejazd do Tykocina, spacer po mieście, zabytkowa synagoga – bilet ulgowy 15,-zł/os. Plus przewodnik 50,-zł/grupa. Na zakończenie spaceru po Tykocinie obiad w restauracji, koszt 45,-zł/os.
Koszt wycieczki trzydniowej bez biletów wstępu to 510,-złos.
Koszt obejmuje transport autokarem klasy turystycznej 52-osobowym i opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, dwa noclegi, dwa śniadania i dwie obiadokolacje, usługę pilotarsko – przewodnicką przez trzy dni, podatek VAT.
Bilety wstępu można wybierać, bo niektórzy np. już byli w danym muzeum.
W przypadku, kiedy wszyscy chcą wejść do muzeów, koszt wyniesie 71,-zł/os.
Zatem ogólny koszt wyniesie 581,-zł/os. Oferta przygotowana dla grupy 50-osobowej.

Otwock, 4.04.2023r.