Trójmiasto

Rodzaj wycieczki: Wycieczka wielodniowa

Ilość dni: 3

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa klasy 7-8, Liceum, Dorośli, Seniorzy

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób

Opis wycieczki

Dzień pierwszy
Z uwagi na to, ze pierwszym posiłkiem w tym dniu będzie obiadokolacja, niezbędne jest zabranie suchego prowiantu z domu. Odjazd autokaru o godzinie 7.00. Przejazd na Westerplatte. Historia obrony placówki. Wartownia nr 1, koszary, cmentarz poległych żołnierzy, pomnik.  W dalszym programie: po spotkaniu z przewodnikiem miejskim PTTK, spacer po Głównym Mieście (m.in. Długi Targ, Dwór Artusa, Ratusz Głównego Miasta), Arsenał, ulica Mariacka z jej przedprożami  i po Starym Porcie (Długie Pobrzeże z Żurawiem). Obiekty z zewnątrz. Na zakończenie Europejskie Centrum Solidarności. Czas do dyspozycji uczestników, przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.
Dzień drugi
Po śniadaniu przejazd do centrum. Spotkanie z przewodnikiem miejscowym, Bazylika Mariacka z prezentacją zegara astronomicznego z XV wieku, Poczta Polska z jej dramatyczną historią, Muzeum Drugiej Wojny Światowej, Bazylika św. Brygidy ze słynnym ołtarzem bursztynowym, kontynuacja Głównego Miasta. Czas do dyspozycji uczestników związany z indywidualnym posiłkiem. W dalszym ciągu Targ Drzewny, Targ Węglowy, Zespół Przedbramia, Brama Wyżynna, przejazd na obiadokolację i nocleg. Dzień trzeciPo śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Gdańska – Oliwy. Spotkanie z przewodnikiem miejscowym, Katedra i jej otoczenie, park. Przejazd do Gdyni. Muzeum Emigracji, okręt wojenny ORP „Błyskawica”, spacer po porcie, przejazd na obiad. Po obiedzie odjazd w drogę powrotną. Przewidywany czas przyjazdu ok. godz. 19.00- 20.00.
Koszt wycieczki obejmujący przejazd autokarem klasy turystycznej, opłaty parkingowe, dwa noclegi, dwie obiadokolacje, dwa śniadania i obiad w drodze powrotnej, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW w UNIQA T.U., usługę pilota i przewodnika miejscowego, według AKTUALNYCH cen, (większość cen zostanie potwierdzona po Nowym Roku),  wynosi:750,-zł/os przy 30 uczestnikach, 705,-zł/os. przy 35, 665,-zł/os. przy 40 i 633,-zł/os. przy 45 uczestnikach.
Możliwa jest wpłata Bonem Turystycznym.certyfikaty-2826-120811