Wrocław i spływ pontonami

Rodzaj wycieczki: Wycieczka wielodniowa

Ilość dni: 3

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa klasy 4-6, Szkoła podstawowa klasy 7-8, Liceum, Dorośli, Seniorzy

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób

Opis wycieczki


Dzień pierwszy
Odjazd autokaru o godzinie 7.00. Przyjazd do Wrocławia około godziny 12.00. Spotkanie z przewodniczką wrocławską i spacer po centrum Wrocławia, Rynku, Ostrowie Tumskim. odpoczynek, obiad, zajęcia wieczorne. 
Dzień drugi
Po śniadaniu przejazd do miejsca spływu Bystrzycą. Spływ jest absolutnie bezpieczny. Głębokość rzeki nie przekracza 1,5 metra. W każdym pontonie płynie dorosła osoba – opiekunowie ze szkoły oraz instruktorzy Organizatora. Spływ zabezpiecza ratownik wodny/instruktor kajakarstwa i raftingu.
as trwania spływu i zajęć ok 4-5 godzin Obejmuje: Instruktaż, organizację i przebieg spływu, ognisko (w cenie woda, kiełbaski, ketchup, musztarda, pieczywo), korzystanie z infrastruktury Przystani Złotniki (gry, nagłośnienie, toalety). Po powrocie przejazd do Sky Tower, najwyższego budynku w Polsce, odpoczynek, ew. obiad, indywidualnie lub zbiorowo za 37,-zł/os. i o godzinie 19.00 wejście do Panoramy Racławickiej. Powrót i odpoczynek.
Dzień trzeci
Po śniadaniu przejazd do Hali Stulecia. Spacer po okolicy, wejście do Ogrodu Zoologicznego z Afrykarium. Po spacerze przejazd w drogę powrotną. Obiad w trybie indywidualnym na trasie.
Koszt wycieczki, to: przy 35 uczestnikach 597,-zł plus bilety wstępu,
przy 40 uczestnikach 567,zł plus bilety wstępu,
przy 45 uczestnikach 536,-zł plus bilety wstępu
Cena zawiera także ubezpieczenie NNW w TU.UNIQA. Niezbędna jest lista : Imię i nazwisko, adres i PESEL
Koszt biletów wstępu:
spływ 60,-zł/os., ZOO 50,-zł/os., SKY TOWER 30,-żł/os., Panorama Racławicka 40,-zł/os. Ceny maj, 2023