Dostępne terminy wycieczek

DSCN5813DSCN6199DSCN3112DSCN2291Praga1wycieczki-dla-seniorowZamośćr_20081001_110920_g

 

Aktualnie mamy jeszcze wiele terminów wolnych na wycieczki grupowe:

Zapisy na rok szkolny 2018/2019:

Termin zajęty:   6-8.09 Katowice, Górny Śląsk; 2.10. Od ziarenka do bochenka. Pozostałe terminy dostępne.

 Przyjmujemy zgłoszenia! Tylko wczesne zgłoszenie wycieczki zapewni jej najlepszą realizację.  Przyjmujemy zapisy na wycieczki jesienne,  zimowe i wiosenne.  Zapraszamy.

W związku z 1053 rocznicą Chrztu Polski, polecamy wyprawę na Szlak Piastowski, dwa lub trzy dni. Trzeciego dnia pokazujemy Ostrów Tumski w Poznaniu, Rynek oraz Wielkopolskę w miniaturze. Wycieczka o wielkich walorach dydaktycznych i wychowawczych. 

Zapraszamy do Warszawy: Szlakami Powstania Warszawskiego, Szlakiem Bohaterów Kamieni na Szaniec, Szlakiem Wielkich Religii Monoteistycznych,  Łazienki Królewskie, Pałac i ogrody w Wilanowie,

Zapraszamy do:Wrocławia, Książa, Kielc,  Łodzi, Białowieży, Torunia i szlaku zamków krzyżackich, Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Puław, Krakowa i Jury, na Szlak Orlich Gniazd, na Roztocze, na tatarskie Podlasie, Polesie, na szlak Krzyżaków na pola Grunwaldu i do Malborka, w Góry Świętokrzyskie, w Karkonosze, na  zieloną szkołę na Mazury, w Pieniny, w Tatry, w Bieszczady, na Suwalszczyznę, do Wilna, do Lwowa i tam, gdzie sobie wymarzycie no i koniecznie na Szlak Piastowski.