Uwagi uczestników wycieczek

Karczew 16.01.2018

REFERENCJE

Na spotkanie integracyjne chłopców z LKS Mazur Karczew wybraliśmy usługi Agencji Turystycznej „Kudlickiego”i Stajni Mirabell. Jak się okazało nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru. Poza wspaniałą organizacją miejsca spotkania organizatorzy zaskoczyli nas profesjonalnym podejściem do dzieci. Rodzice ogrzewali się przy ognisku a młodzi piłkarze w dobrych rękach bawiły się w najlepsze zwiedzając okolice . Polecam cudowne miejsce i wspaniali ludzie. Na pewno jeszcze wrócimy tylko tym razem w większym gronie.

W imieniu chłopców, trenera i rodziców dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

Witam Pana,
chciałam serdecznie podziękować za wczorajszy kulig. Było fantastycznie! Przemiła cała obsługa i ogólnie organizacja super. Goście byli zachwyceni.Pozdrawiam.,  Alina Glinka, 14.01.2017
 
Serdecznie dziękujemy za wspaniały kulig z ogniskiem, konkursem i zwiedzaniem bunkra. Wszyscy byli zachwyceni –
i dorośli, i dzieci. Szóstka za organizację. Nawet śnieg sypał, jak na zamówienie.
Do zobaczenia za rok
Anna i Włodzimierz Trzcińscy z dziećmi i wnukami, 5.02.2017.

 

 

Czerwiec 2016

Oto obrazkowy wpis po ostatniej wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Uczniowie III i IV klas Szkoły Podstawowej w Gliniance:

DSCN9220DSCN9221

 

 

 

MAJ 2016

E-mail od Koła Seniorów SITWiM:

Szanowny Panie Jerzy,

Jeszcze raz, solidarnie, wszyscy Uczestnicy wycieczki do Otwocka w dniu 22 kwietnia 2016, zrzeszeni w Kole Seniorów Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów Techników Wodnych i Meliorantów (SITWiM)  oraz Stowarzyszenia Wychowanków SGGW – serdecznie dziękujemy Panu za znakomite przygotowanie merytoryczne, organizacyjne oraz stworzenie  miłej, przyjaznej atmosfery. To była lekcja historii przekazana nam z wielkim szacunkiem ale także pokazanie piękna  z tego co zostało i to co zostało utrwalone w rysunkach Leszka Korczaka.  Dziękujemy za zdjęcia eksponatów ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie, zdeponowane w pięknym Pałacu Bielińskich, które pozwolą nam dłużej zachować w pamięci doznania duchowego piękna. Dziękujemy za ‚”Gazetę Otwocka” , z której to (tekst  Stanisław Zając) dowiedziałam się o „proszku otwockim” produkowanym  z torfu już w II połowie IX w. Prof. Tołpa, pracujący w moim Instytucie (IMUZ) , w oddz. Wrocławskim – produkował  z torfu „specyfiki” leczące w początkowym stadium raka.

Życzymy Panu dużo Zdrowia oraz  dalszych satysfakcji zawodowych, a także wiele Dobra w życiu osobistym!
Z up. Zarządu SITWiM

DSCN7595 DSCN7619