Góry Stołowe i PRAGA

Rodzaj wycieczki: Wycieczka wielodniowa

Ilość dni: 4

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa 4-6, Gimnazjum, Liceum, Dorośli, Seniorzy

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób
od 520,-zł od 460,-zł od 450,-zł

Opis wycieczki

Praga        Celem wycieczki jest pokazanie uczestnikom Gór Stołowych i ich otoczenia. Cały dzień poświęcamy na spacer po Pradze, stolicy Republiki Czeskiej. Na życzenie Panorama Racławicka we Wrocławiu, Skalne Miasto w Czechach. Szczególną atrakcją jest wizyta w kopalni złota w Złotym Stoku.
Dzień pierwszy to Wrocław z Panoramą Racławicką i przejazd do miejsca zakwaterowania. Drugiego dnia spacerujemy po Kudowie, oglądamy Kaplicę Czaszek w Czermnej, zdobywamy Szczeliniec Wielki, podziwiamy budowle sakralne Wambierzyc, pokazujemy słynne uzdrowiska: Polanicę Zdrój, Duszniki Zdrój, Skalne Miasto w Czechach. Dzień kończymy ogniskiem z kiełbaskami lub dyskoteką. Cały trzeci dzień to Złota Praga, ewentualne zakupy w czeskim domu towarowym. Czwartego dnia jedziemy do kopalni złota, a także możemy zamówić zajęcia w parku linowym w jej pobliżu, spożywamy obiad i jedziemy do domu. W każdym przypadku ceny kalkulujemy po uzgodnieniu celów z organizatorem.

Szacunkowa cena nie zawiera kosztu biletów wstępu i przewodników miejscowych