Kraków, Wieliczka, Jura, na życzenie Oświęcim

Rodzaj wycieczki: Wycieczka wielodniowa

Ilość dni: 3

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa 4-6, Gimnazjum, Liceum, Dorośli, Seniorzy, Wszyscy

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób
Przy 30 uczestnikach 481,-zł/os Przy 40 uczestnikach 429,-zł/os Cena do ustalenia

Opis wycieczki

>>>>

 Wycieczkę do Krakowa i Jury organizujemy w wariancie dwu, lub trzydniowym: dwa dni – Pierwszy dzień to Droga Królewska z Kościołem Mariackim, Rynkiem, Katedrą  na Wawelu, a wieczorem o 19.00 zabytkowa kopalnia soli w Wieliczce. Drugiego dnia Grota Łokietka, Wąwóz Ciasne Skałki, Brama Krakowska, Ojcowski Park Narodowy, Ojców, Pieskowa Skała i Ogrodzieniec.

  W przypadku wycieczki trzydniowej możemy wariantowo odwiedzić Fabrykę Schindlera, Muzeum Lotnictwa, Muzeum Armii Krajowej, były hitlerowski obóz pracy w Płaszowie, Podziemia Rynku, wejść na Kopiec Kościuszki, zobaczyć gabinet figur woskowych wybitnych Polaków z Papieżem Janem Pawłem II na czele. zawitać do Łagiewnik, zwiedzić Zamek na Wawelu, odwiedzić Bronowice związane z akcją WESELA Stanisława Wyspiańskiego, Collegium Maius i Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, odwiedzić żydowski Kazimierz, odwiedzić groby zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim, odpocząć na Rynku. Kończymy odwiedzając były niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz – Birkenau Wybór należy do zamawiającego wycieczkę.