Magiczne ogrody, okolice Janowca

Rodzaj wycieczki: Wycieczka jednodniowa

Ilość dni: 1

Grupa wiekowa: Szkoła podstawowa 1-3, Szkoła podstawowa 4-6, Gimnazjum

Cena za osobę przy grupie 20 – 25 osób Cena za osobę przy grupie 30 – 35 osób Cena za osobę przy grupie 40 – 45 osób Cena za osobę przy grupie 50 i więcej osób
od 135,-zł od 115,-zł od 100,-zł

Opis wycieczki

/Klient_4Postacie_1Atrakcje_3Atrakcje_7Atrakcje_5Postacie_7

Edukacja i zabawa w Magicznych Ogrodach!

W pobliżu Janowca nad Wisłą, wśród łąk, lasów i lessowyh wąwozów, położony jest pierwszy w Polsce rodzinny Park Rozrywki – Magiczne Ogrody. Wszystkie dzieci marzą o przeżywaniu niezwykłych przygód! Chcą poznawać, odkrywać i doświadczać. Według większości teorii pedagogicznych, nabywanie wiedzy o świecie jest najefektywniejsze, gdy odbywa się poprzez bezpośrednie doświadczenie i edukację, połączoną z zabawą. Rodzinny park sensoryczny Magiczne Ogrody to idealne miejsce dla każdego dziecka, także dla przedszkolaków. Tutaj nauka łączy się z zabawą. Po przyjeździe na miejsce zobaczymy: Dom Czarodzieja, w którym w kawiarni, cukierni i restauracji możemy się posilić przed dalszą wędrówka, czy nabyć oryginalne pamiątki. Dalej zobaczymy Marchewkowe Pole, w którym marchewki są większe od ludzi, pójdziemy na Robankowe Wzgórze, gdzie możemy pobaraszkować z Robankami, a dalej Bulwiakowa Osada. Bulwiaki żyją dzięki słońcu i wodzie. Tutaj króluje ogrodnictwo. Dynie wyhodowane przez Bulwiaki uwielbiają włochate Mordole, które bardzo lubią straszyć dzieciaki. Znajdziemy także miejsce na zabawy z wodą, Wodny Świat. Tutaj będziemy eksperymentować, sprawdzimy zmysł dotyku, percepcję tekstur i ciężaru. Dalej trafimy do Smoczego Gniazda, raju dla najmłodszych, przedszkolaków. Znajdziemy także Krasnoludzki Gród, zamieszkały oczywiście przez Krasnoludy. Tutaj wypróbujemy nasz zmysł równowagi i zręczność. I wreszcie wielka próba odwagi, Mroczysko, bagna pełne groźnych roślin i stworzeń. Tutaj ją sprawdzą starsze dzieci, co najmniej od 6 lat.

Koszt wycieczki obejmuje: transport licencjonowanym  autokarem klasy turystycznej, usługę pilota – przewodnika na całej trasie, pakiet grupowy: zwiedzanie z przewodnikiem,  dwugodzinne animacje,   danie obiadowe.        Czas trwania od godziny 8.00 do ok. 16.00. Koszt każdej wycieczki kalkulujemy indywidualnie.

Podane ceny dotyczą roku 2018

Magiczne Ogrody koło Janowca zajęły pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 atrakcji dla dzieci na rok 2017 w Polce. Wyboru dokonali internauci.

Do rankingu na portalu dzieckowpodróży.pl. zostało wytypowanych 30 miejsc z całej Polski. Wśród nich znaleźć można m.in.: Afrykarium z Wrocławia, Kopalnię Guido z Zabrza, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe czy też Inwałd Park. Jednak po podliczeniu głosów internautów okazało się, że najlepszą atrakcją do odwiedzenia z pociechami są Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Janowca.  

W ciągu kilku lat od powstania Magiczne Ogrody zyskały dużą popularność. Nie jest to także pierwsza nagroda, jaką otrzymały. W rok po otwarciu park otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny na rok 2015.